XBMC Addons - en to gl translation catalogue (23 entries)

[ctx: #32000]
en: File
gl: Arquivo

[ctx: #32001]
en: No lyrics found!
gl: Non se atoparon letras!

[ctx: #32002]
en: Embedded
gl: Incrustado

[ctx: #32004]
en: Searching lyrics...
gl: Buscando letras...

[ctx: #32101]
en: Save lyrics to lyrics folder
gl: Gardar letras no cartafol

[ctx: #32102]
en: - Lyrics folder
gl: - Cartafol de letras

[ctx: #32103]
en: - Save format
gl: - Gardar formato

[ctx: #32106]
en: Use only filename for search
gl: Usar só o nome do ficheiros nas buscas

[ctx: #32107]
en: Filename format
gl: Formato do nome do ficheiro

[ctx: #32111]
en: Same name lyrics saved in sub folder
gl: O mesmo nome de letras gardado no cartafol fillo

[ctx: #32112]
en: - Sub folder name
gl: - Nome do cartfol fillo

[ctx: #32113]
en: Save lyrics to song folder
gl: Gardar as letras no cartafol da canción

[ctx: #32151]
en: Options
gl: Opcións

[ctx: #32152]
en: Search for embedded lyrics
gl: Buscar letras Incrustadas

[ctx: #32153]
en: Search for local lyrics files
gl: Buscar ficheiros locais de letras

[ctx: #32154]
en: Synchronised lyrics scrapers
gl: Scraper de letras sincronizadas

[ctx: #32155]
en: Regular lyrics scrapers
gl: Scraper de letras normais

[ctx: #32156]
en: Display lyrics automatically
gl: Amosar letras automaticamente

[ctx: #32157]
en: Clean song title (remove part in brackets)
gl: Limpar o título da canción (eliminar a parte entre corchetes)

[ctx: #32158]
en: Script is already running!
gl: O script xa está en execución!

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
gl: Activar rexistro de depuración

[ctx: #32160]
en: Hide notifications
gl: Agochar as notificacións

[ctx: #32199]
en: CU LRC Lyrics
gl: Letras de CU LRC
