XBMC Addons - en to ru translation catalogue (5 entries)

[ctx: #32000]
en: File
ru: Файл

[ctx: #32107]
en: Filename format
ru: Формат имени файла

[ctx: #32150]
en: Scrapers
ru: Инфоресурсы

[ctx: #32151]
en: Options
ru: Параметры

[ctx: #32159]
en: Enable debug logging
ru: Включить журнал отладки
