KODI Main - en to sr_RS translation catalogue (143 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
sr_RS: Промените ваше

[ctx: #31001]
en: GAMES
sr_RS: ИГРИЦЕ

[ctx: #31003]
en: Power options
sr_RS: Опције напајања

[ctx: #31004]
en: Working...
sr_RS: Обрада...

[ctx: #31005]
en: Hide information
sr_RS: Сакриј информације

[ctx: #31006]
en: View options
sr_RS: Прикажи опције

[ctx: #31007]
en: Video process information
sr_RS: Информације видео процеса

[ctx: #31008]
en: Full screen
sr_RS: Цео екран

[ctx: #31009]
en: Total duration
sr_RS: Укупно трајање

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
sr_RS: Хардверско декодирање

[ctx: #31011]
en: Inactive
sr_RS: Неактивно

[ctx: #31012]
en: Decoder
sr_RS: Декодер

[ctx: #31013]
en: Audio process information
sr_RS: Информације аудио процеса

[ctx: #31014]
en: Memory used
sr_RS: Искоришћена меморија

[ctx: #31015]
en: Minute
sr_RS: Минута

[ctx: #31023]
en: Playing
sr_RS: Репродукција

[ctx: #31024]
en: Page
sr_RS: Страна

[ctx: #31025]
en: Items
sr_RS: Ставки

[ctx: #31026]
en: Misc options
sr_RS: Остале опције

[ctx: #31027]
en: Location
sr_RS: Локација

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
sr_RS: Умотано у постер

[ctx: #31029]
en: Fanart
sr_RS: Уметност љубитеља

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
sr_RS: Сличице слика

[ctx: #31032]
en: Image wrap
sr_RS: Умотано у слику

[ctx: #31033]
en: Info
sr_RS: Информације

[ctx: #31039]
en: Actions
sr_RS: Акције

[ctx: #31040]
en: Now playing
sr_RS: Сада пуштено

[ctx: #31042]
en: PLAYING
sr_RS: РЕПРОДУКОВАЊЕ

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sr_RS: ПАУЗИРАНО

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
sr_RS: ПРЕМОТАВАЊЕ УНАПРЕД

[ctx: #31045]
en: REWIND
sr_RS: ПРЕМОТАВАЊЕ УНАЗАД

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sr_RS: ТРАЖЕЊЕ

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
sr_RS: Унапред задате визуализације

[ctx: #31049]
en: End time
sr_RS: Време краја

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sr_RS: Сложи: Узлазно

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sr_RS: Сложи: Силазно

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sr_RS: Отвори листу за репродукцију

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sr_RS: Сачувај листу за репродукцију

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sr_RS: Затвори листу за репродукцију

[ctx: #31058]
en: System music files
sr_RS: Системске музичке датотеке

[ctx: #31059]
en: Current playlist
sr_RS: Тренутна листа за репродукцију

[ctx: #31061]
en: Current selected
sr_RS: Тренутно одабрано

[ctx: #31101]
en: Home screen options
sr_RS: Опције главног екрана

[ctx: #31102]
en: Background
sr_RS: Позадина

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
sr_RS: Прикажи "Паузирано" при репродукцији слајдова слика

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
sr_RS: Пусти најаве у прозору [COLOR=grey3](Само дијалог података видеа)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
sr_RS: Разне опције

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
sr_RS: Сакриј ознаке прочитане из назива видео датотека [COLOR=grey3](нпр. Blu-ray,, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
sr_RS: Сакриј тастере главног менија

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
sr_RS: Омогући прилагођену позадину

[ctx: #31110]
en: Background path:
sr_RS: Путања позадине:

[ctx: #31111]
en: Hide
sr_RS: Сакриј

[ctx: #31112]
en: Options
sr_RS: Опције

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
sr_RS: Прикажи недавно додате албуме

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
sr_RS: Прикажи недавно додате видее

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
sr_RS: Сакриј позадинску слику уметности љубитеља

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
sr_RS: Сакриј EPG ако је RDS присутан на прозору канала

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
sr_RS: Прикажи у позадини "Сада пуштени" видео

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
sr_RS: Прикажи у позадини "Сада пуштено" визуелизацију

[ctx: #31128]
en: Lyrics
sr_RS: Текстови песама

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
sr_RS: Сакриј уметност љубитеља при визуализацији преко целог екрана

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
sr_RS: Додатни програм за текстове песама

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
sr_RS: Подмени "Видеи" на главном екрану

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
sr_RS: Подмени "Музика" на главном екрану

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
sr_RS: Подмени "Слике" на главном екрану

[ctx: #31140]
en: Music OSD
sr_RS: Музички OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
sr_RS: Ниво подешавања

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
sr_RS: Пречице

[ctx: #31203]
en: Choose your song
sr_RS: Изаберите вашу песму

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
sr_RS: Извор текстова песама

[ctx: #31206]
en: Found
sr_RS: Пронађено

[ctx: #31207]
en: Find more items
sr_RS: Потражи још ставки

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
sr_RS: Предстојеће епизоде

[ctx: #31300]
en: Current temperature
sr_RS: Тренутна температура

[ctx: #31301]
en: Last updated
sr_RS: Последњи пут ажурирано

[ctx: #31303]
en: Data provider
sr_RS: Провајдер података

[ctx: #31308]
en: Movie details
sr_RS: Детаљи филма

[ctx: #31309]
en: Memory used:
sr_RS: Искоришћеност меморије:

[ctx: #31310]
en: Track number
sr_RS: Број нумере

[ctx: #31319]
en: Selected profile
sr_RS: Одабрани профил

[ctx: #31320]
en: Last logged in
sr_RS: Последња пријава

[ctx: #31322]
en: Aired
sr_RS: Емитовано

[ctx: #31325]
en: Playlist options
sr_RS: Опције листе за репродукцију

[ctx: #31326]
en: Created
sr_RS: Направљено

[ctx: #31327]
en: Resolution
sr_RS: Резолуција

[ctx: #31328]
en: Recently added
sr_RS: Недавно додато

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
sr_RS: [B]Тајмер је постављен![/B] [COLOR=grey2] - Систем ће се искључити за[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
sr_RS: Кликните на тастер за репродукцију[CR][CR]најаве филма

[ctx: #31331]
en: Album details
sr_RS: Детаљи албума

[ctx: #31351]
en: Pause
sr_RS: Пауза

[ctx: #31352]
en: Stop
sr_RS: Заустави

[ctx: #31353]
en: Fast forward
sr_RS: Премотај унапред

[ctx: #31354]
en: Rewind
sr_RS: Премотај уназад

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sr_RS: Филмски мени

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
sr_RS: Преузми титлове

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
sr_RS: Гледај као 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
sr_RS: Промени режим

[ctx: #31362]
en: Enabled
sr_RS: Омогућено

[ctx: #31390]
en: Skin default
sr_RS: Подразумевана маска

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
sr_RS: Подразумевана маска без великих слова

[ctx: #31392]
en: Arial based
sr_RS: Засновано на Arial-у

[ctx: #31411]
en: First run help...
sr_RS: Помоћ код првог покретања....

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
sr_RS: Овај таб показује да постоји мени са стране овог прозора који садржи додатне опције за овај одељак. Да би приступили овом менију, идите на леву страну вашим даљинским управљачем или тастатуром или поставите поинтер миша преко таба. [CR][CR]Кликните на "У реду" да би затворили овај дијалог. Неће се појавити поново.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sr_RS: Локални превод доступан

[ctx: #31420]
en: Login
sr_RS: Пријава

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sr_RS: Одаберите ваш Kodi кориснички профил[CR]за пријаву, а потом наставите даље

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
sr_RS: Прикажи или сакриј екран за пријаву при покретању.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
sr_RS: Одаберите профил који ће се користити приликом покретања када је екран за пријаву онемогућен.

[ctx: #31430]
en: [B]PLAYER SETTINGS[/B][CR][CR]Configure actions that can be used during playback · Configure how media content is played
sr_RS: [B]ПОДЕШАВАЊА УРЕЂАЈА ЗА РЕПРОДУКЦИЈУ[/B][CR][CR]Подесите акције које се могу користити током репродукције · Подесите како се медијски садржаји репродукују

[ctx: #31431]
en: [B]LIBRARY SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the library/file views display media content ·  Configure how library lists/views are navigated · Configure the media database options
sr_RS: [B]ПОДЕШАВАЊА БИБЛИОТЕКЕ[/B][CR][CR]Подесите како прикази библиотеке/датотеке приказују медијски садржај · Подесите како се врши навигација у листама/приказима библиотеке · Подесите опције базе података медија

[ctx: #31432]
en: [B]PVR SETTINGS[/B][CR][CR]Configure how the channels & guide are managed  · Configure how Live TV and recordings are managed
sr_RS: [B]ПВР ПОДЕШАВАЊА[/B][CR][CR]Подесите како се управља каналима & водичем · Подесите како се управља ТВ-ом Уживо и снимцима

[ctx: #31433]
en: [B]ADD-ONS SETTINGS[/B][CR][CR]Configure your installed add-ons · Browse for and install add-ons from kodi.tv
sr_RS: [B]ПОДЕШАВАЊА ДОДАТНИХ ПРОГРАМА[/B][CR][CR]Подесите ваше инсталиране додатне програме · Потражите и инсталирајте додатне програме од kodi.tv

[ctx: #31434]
en: [B]SERVICES SETTINGS[/B][CR][CR]Configure & manage media sharing services · Configure web server · Configure & manage the weather service
sr_RS: [B]ПОДЕШАВАЊА СЕРВИСА[/B][CR][CR]Подесите & управљајте сервисима дељења медија · Подесите web сервер · Подесите & управљајте сервисом временске прогнозе

[ctx: #31435]
en: [B]SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Configure display · Configure audio · Configure internet access · Configure power saving· Configure logging
sr_RS: [B]ПОДЕШАВАЊА СИСТЕМА[/B][CR][CR]Подесите приказ ·  Подесите аудио · Подесите приступ интернету · Подесите уштеду енергије · Подесите евидентирање

[ctx: #31436]
en: [B]INTERFACE SETTINGS[/B][CR][CR]Configure skin · Configure region · Configure control · Configure screensaver · Configure master lock
sr_RS: [B]ПОДЕШАВАЊА ИНТЕРФЕЈСА[/B][CR][CR]Подесите маску · Подесите регион · Подесите контролу · Подесите чувара екрана · Подесите главно закључавање

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
sr_RS: Заказано време

[ctx: #31502]
en: TV
sr_RS: ТВ

[ctx: #31503]
en: Add group
sr_RS: Додај групу

[ctx: #31504]
en: Rename group
sr_RS: Преименуј групу

[ctx: #31505]
en: Delete group
sr_RS: Избриши групу

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sr_RS: Доступне[CR]Групе

[ctx: #31509]
en: Channel group
sr_RS: Група канала

[ctx: #31510]
en: Timer set
sr_RS: Тајмер подешен

[ctx: #31511]
en: Channel options
sr_RS: Опције канала

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
sr_RS: Прогноза за 36 часова

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
sr_RS: Часовна прогноза

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
sr_RS: Прогноза за викенд

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
sr_RS: Дневна прогноза

[ctx: #31905]
en: Forecast
sr_RS: Прогноза

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sr_RS: Преузимање података прогнозе...

[ctx: #31910]
en: Maps
sr_RS: Мапе

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sr_RS: ВРЕМЕ

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sr_RS: СЛИКЕ

[ctx: #31952]
en: TV
sr_RS: ТВ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sr_RS: ВИДЕИ

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sr_RS: ФИЛМОВИ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sr_RS: ТВ СЕРИЈЕ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sr_RS: МУЗИКА

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sr_RS: ПУСТИ ДИСК

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sr_RS: СИСТЕМ

[ctx: #31960]
en: RADIO
sr_RS: РАДИО

[ctx: #31961]
en: Timeshift
sr_RS: Померај времена

[ctx: #31963]
en: Profile name
sr_RS: Име профила
