XBMC Addons - en to fr translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32101]
en: Location setup
fr: Sélection du lieu

[ctx: #32111]
en: Location 1
fr: Lieu 1

[ctx: #32112]
en: Location 2
fr: Lieu 2

[ctx: #32113]
en: Location 3
fr: Lieu 3

[ctx: #32114]
en: Location 4
fr: Lieu 4

[ctx: #32115]
en: Location 5
fr: Lieu 5
