XBMC Addons - en to he_IL translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32101]
en: Location setup
he_IL: הגדרות מיקום

[ctx: #32111]
en: Location 1
he_IL: מיקום 1

[ctx: #32112]
en: Location 2
he_IL: מיקום 2

[ctx: #32113]
en: Location 3
he_IL: מיקום 3

[ctx: #32114]
en: Location 4
he_IL: מיקום 5

[ctx: #32115]
en: Location 5
he_IL: מיקום 4
