XBMC Addons - en to it translation catalogue (6 entries)

[ctx: #32101]
en: Location setup
it: Configurazione località

[ctx: #32111]
en: Location 1
it: Località 1

[ctx: #32112]
en: Location 2
it: Località 2

[ctx: #32113]
en: Location 3
it: Località 3

[ctx: #32114]
en: Location 4
it: Località 4

[ctx: #32115]
en: Location 5
it: Località 5
